Nabídka práce > Řemeslné práce na HPP v Rakousku

Řemeslné práce na HPP v Rakousku

Náplň práce

Nabízíme seriozní zaměstnání na HPP s nástupem ihned pro spolehlivé a pracovité řemeslníky ( zedníky, tesaře, vodo-topo-plyn instalatéry, elektrikáře, stolaře, truhláře, malíře, sádrokartonáře, zámečníky a svářeče i pomocné práce se znalostí německého jazyka na komunikativní úrovni a vlastním autem. Pro pomoc při výběru správného oboru nebo získání více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. 733 327 037 nebo navštívit naše webové stránky www.pracevrakousku.eu

Požadavky

Vyučen v oboru
Komunikativní NJ min. B1
Vlastní auto
Spolehlivost

Nabízíme

Rakouskou smlouvu na HPP
Vysoké výdělky od 2200 EUR
Příspěvky na bydlení
13tý a 14tý plat
Agenturní zázemí s dlouholetou zkušeností na rakouském trhu práce

Informace o pozici

  • Filip Raškov
  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Německý Jazyk min. B1
  • Plat: od 2200 EUR
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rakousko