Nabídka práce > asistent/ asistentka soudce

asistent/ asistentka soudce

Náplň práce

- provádění úkonů souvisejících s rozhodovací činností soudce a s činností místopředsedkyně soudu, v rozsahu vymezeném právními předpisy a další činnosti dle pokynů soudce

Požadavky

- dokončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo na vysoké škole v ČR
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- praxe vítána, ale není podmínkou
- počítačová gramotnost na vysoké úrovni

Nabízíme

- možnost systematického vzdělávání s využití resortního vzdělávacího zařízení
- možnost práce z domova dle nastavených pravidel
- možnost přiznání osobního příplatku po třech měsících
- zvláštní příplatek ve výši 1 300 Kč
- možnost přípravy na složení justiční zkoušky

Informace o pozici

  • Krajský soud v Ústí nad Labem - pobočka v Liberci
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 13. platová třída - tarifní plat dle započtené praxe 26 730 - 39 420 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pružná pracovní doba, stravenky, 5 dnů indispoziční volno, 25 dnů dovolené, příspěvky z FKSP
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Liberec