Nabídka práce > Asistentka/recepční

Asistentka/recepční

Náplň práce

Jedná se o pozici recepční pro kancelář insolvenčních správců, advokátů, daňových poradců a účetních. Hlavní náplní práce je kromě přijímání návštěv zejména vyřizování příchozí korespondence a telefonických hovorů a celková administrativní podpora kanceláře spočívající v přepisování textů, kopírování a skenování dokumentů a zajišťování kancelářských potřeb.

Požadavky

Požadujeme hlavně příjemné vystupování, schopnost samostatné práce a perfektní znalost českého pravopisu. Oceníme navíc pořádnost a smysl pro detail. Uživatelskou znalost běžných programů na PC považujeme za samozřejmost. Psaní na klávesnici všemi deseti je výhodou.

Nabízíme

Nabízíme práci v přátelském kolektivu s rodinnou atmosférou a s odpovídajícím finančním ohodnocením odvíjejícím se zejména od vašich schopností. V budoucnu nabízíme i možnost dalšího postupu v rámci kanceláře.

Informace o pozici

  • Společná kancelář insolvenčních správců v.o.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 25 000 Kč - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Nusle