Nabídka práce > OBCHODNÍ PORADCE A SPRÁVCE POJISTNÉHO KMENE

OBCHODNÍ PORADCE A SPRÁVCE POJISTNÉHO KMENE

Náplň práce

GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA VYTVÁŘÍ NOVÉ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Klienti jsou pro nás na prvním místě a je důležité, aby se k nám vždy rádi vraceli a my jim nabídli komplexní servis a poradenství. Pro posílení týmu obchodních poradců v (OLOMOUCI) hledám kolegu či kolegyni, kteří se budou věnovat klientům v kmeni. Děláme práci, která nás baví a dává nám smysl.

CO U NÁS DĚLÁ PORADCE:
• Pečuje o svěřené klienty v rámci pojistného kmene a buduje dlouhodobé vztahy
• Vyhledává a oslovuje nové zájemce o pojištění, investice, hypotéky a úvěry, běžné účty, stavební spoření
• Účastní se obchodních jednání a připravuje optimální návrh řešení “Finanční plán” pro klienty
• Spolupracuje s interními produktovými útvary na specifických požadavcích klientů
• Pořádá eventové akce pro klienty Generali České pojišťovny

Požadavky

RÁDI SE POTKÁME S ČLOVĚKEM, KTERÝ:

• Vize a cíl, za kterým se nebojíte jít.
• Přirozené komunikační dovednosti, asertivní vystupování, umění naslouchat argumentovat.
• Umí reprezentativně vystupovat a jednat s klienty
• Má výborné obchodní a komunikační dovednosti
• Chce dále růst, učit se novým věcem a být klientovi rovnoceným partnerem
• Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme

ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI MŮŽEME NABÍNOUT:

• Atraktivní finanční odměnu (fixní částka + nadprůměrná provize z obchodu + následné provize)
• Prestižní práci oboru financí
• K dispozici kancelář pro jednání s klienty.
• Přátelský pracovní tým, osobní podporu manažera a regionálního týmu.
• Samostatnost a možnost řízení svého času
• Práce home office
• Propracovaný systém vzdělávání pro Váš další rozvoj
• Možnost studovat vysokou školu na Masarykově univerzitě obor Pojišťovnictví
• Sílu značky Generali Česká pojišťovna, zázemí stabilní a silné společnosti

Další informace

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
• Generali Česká pojišťovna obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost Generali Česká Distribuce
• První informativní schůzka může probíhat online MS teams
• Pracoviště: obchodní kancelář v Olomouci, Přerově, Prostějově, Hranicích
• Nástup: dle dohody

Informace o pozici

  • GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA Olomouc
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25000 +
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Olomouc, Přerov, Prostějov