Nabídka práce > Barista

Barista

Náplň práce

Práce s výběrovou kávou, obsluha zákazníků.

Požadavky

Zodpovědnost a schopnost dobré komunikace.

Zkušenosti s prací s výběrovou kávou.

Dlouhodobou spolupráci.

Zájem o kávu, zkrátka aby Tě to opravdu bavilo a chtěl/a ses posouvat dál.

Schopnost pokrýt alespoň dvě směny týdně.

Nabízíme

✅ Práci s kávou z těch nejlepších českých a evropských výběrových pražíren - kávy na mlýnku se nám střídají opravdu často, získáš tak super zkušenosti při nastavování různých druhů a roastů.

✅ Nový propracovaný systém baristických školení pod taktovkou Baristy roku 2020 - Vojty Růžičky.

✅ Práci s těmi nejlepšími kávami z celého světa. V nabídce máme více než 15 druhů exkluzivních káv, které připravujeme jako filtr i espresso.

✅ Práci se skvělým profesionálním vybavením.

✅ Maximální podporu při Tvém zájmu o kávové soutěže. Se soutěžením máme letité zkušenosti a moc rádi Ti pomůžeme.

✅ Práci v přátelském kolektivu

Další informace

V případě zájmu nám zašli svůj životopis na vojtech.ruzicka@theroses.cz, do předmětu uveď Zájem o práci v The Roses Coffee&Store, a my se Ti obratem ozveme zpátky

Informace o pozici

  • The Roses Co. s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Benešova 18