Nabídka práce > Závozník/Řidič-skladník

Závozník/Řidič-skladník

Náplň práce

Nabízíme brigádu od 10 do 17h každý všední den, vhodné pro muže i ženy. Náplní práce bude ráno řidiči pomoci s nakládkou objednávek pro zákazníky, vyjet s ním na trasu, objednávky předat, zkasírovat (cash i platební terminál) a sjet zpět na eshop. Není to manuálně těžká práce. Dle počtu objednávek se pracovní doba pohybuje od 10:00 do 15, 16, někdy 17:00. Výplata týdně/jednou za 14 dní/jednou měsíčně , dle dohody. Po zapracování možno přechod na HPP. Začíná se na DPP, DPČ nebo IČO, jak komu vyhovuje. Jen pondělí až pátek, víkendy volné. ŘP sk. B a znalost Prahy je nutná.

Požadavky

Znalost Prahy, řidičák "B"

Nabízíme

150,- hod, výplata týdně

Informace o pozici

  • APP TRANSPORT Petr Gottstein - Autodoprava
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 150,-/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Muže, ženy
  • Místo pracoviště: Praha 9