Nabídka práce > Specialista na služby online obchodu s češtinou a polštinou

Specialista na služby online obchodu s češtinou a polštinou

Náplň práce

- telefonický a e-mailový zákaznický servis internetového obchodu

- běžný provoz internetového obchodu - příjem objednávek, odesílání objednávek, příjem a vydávání zásilek kurýrům, vyřizování vrácení zboží a reklamací

- příjem zboží na sklad, provoz účetního a skladového systému

- péče o dobrou image společnosti a vysoké standardy služeb

- správa nabídky internetového obchodu (zavádění nových produktů, aktualizace nabídky).

Požadavky

- pokročilá znalost češtiny a polštiny (hlavní podmínka)

- minimálně středoškolské vzdělání (vyšší vzdělání je vítáno)

- plynulá práce s počítačem a znalost práce s internetem

- ochota pracovat, nadšení a úsměv

- svědomitost při plnění povinností

- vysoká samostatnost a dobrá organizace práce

Nabízíme

- přátelská pracovní atmosféra

- fixní plat odpovídající míře angažovanosti

- příležitost zlepšit si znalosti a odborné dovednosti v rychle se rozvíjejícím odvětví online obchodu

- práce od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 hodin (Polsko - Cieszyn)

- flexibilita při výběru typu smlouvy

Informace o pozici

  • Uniformshop.cz
  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej, Služby, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština, polština
  • Plat: 24000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Cieszyn