Nabídka práce > Provozní/expeditér pro e-shop se zdravou výživou

Provozní/expeditér pro e-shop se zdravou výživou

Náplň práce

Pozice je nazvaná provozní/expeditér, protože zahrnuje něco od obojího - budeš dohlížet na dostatek zásob a objednávat zboží na sklad, přejímat ho a někdy i naskladňovat, když bude potřeba. Budeš kontrolovat kompletace objednávek dle vystavených faktur brigádníky před zabalením, a opět pokud bude třeba a nahrne se hodně objednávek, pomůžeš i s balením. Čeká tě i drobná práce s PC, hlavně co se objednávek týče a časem i emailová komunikace se zákazníky. Nutná je uvedená pracovní doba.

Požadavky

přehled o produktech zdravé výživy
pracovitost
zodpovědnost
pečlivost
organizační smysl
komunikativnost

Nabízíme

poloviční pracovní úvazek ve dnech Po-Čt v čase 8-14h,

10% slevu na nákup v našem eshopu

Informace o pozici

  • biolevel.cz
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 13000-16000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: 10% sleva na nákup v našem e-shopu
  • Vhodné pro: i pro studenty VŠ
  • Místo pracoviště: Jana Babáka 11