Nabídka práce > Specialista zákaznické péče na soukromé klinice

Specialista zákaznické péče na soukromé klinice

Náplň práce

Na pozici specialisty zákaznické péče na soukromé klinice hledáme spolupracovníky, které/kteří...
• Láká medicínské prostředí a zároveň mají vztah ke kráse a estetice.
• Chtějí svou prací pomáhat.
• Baví každodenní kontakt a komunikace s pestrou škálou lidí.
• Umí se vžít do role pacienta-klienta a vytvořit podmínky, které by sami chtěli v rámci ošetření dostat.
• Těší se ze spokojenosti pacienta-klienta.

Požadavky

Jste to vy?
• Máte zkušenosti s prodejem nebo zákaznickým servisem?
• Jste komunikativní a nedělá Vám problém bavit se po telefonu?
• Jste odolní vůči stresu a nerozhodí Vás, když zákazník není moc příjemný?
• Umíte s nadhledem řešit zákaznické požadavky?
• Chcete mít volné víkendy?
• Cítíte pocit zadostiučinění, když na konci dne víte, že jste pomohli lidem?
• Chcete pracovat v týmu s erudovanými lékaři?
• Dorozumíte se anglicky a německy (slovem i písmem) na úrovni B2/C1?
• Čeština je váš mateřský jazyk nebo ji ovládáte min. v rozsahu úrovně C2?

Nabízíme

A co můžete očekávat od nás?
• Zaškolení
• Příjemné pracovní prostředí
• Vaše mzda tak bude vždy odpovídat vaší pozici, situaci i zkušenostem
• 5 týdnů dovolené
• Stravování na pracovišti, které zajistíme, a na které přispíváme
• Příspěvek na dopravu
• 3 sickdays za kalendářní rok
• Jednou za měsíc se sejdeme u firemní snídaně
• Slevu 15-50 % na všechny naše služby.

Informace o pozici

  • CZ28534492
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina C1, Němčina B2
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mánesova 36, Praha 2