Nabídka práce > Kosmetická poradkyně/ce

Kosmetická poradkyně/ce

Náplň práce

Už tě nebaví práce v korporátu ?
Chceš si vydělávat podle toho , kolik času si nastavíš na práci ?
Baví tě jednat s lidmi ?
Jsi komunikativní typ ?
Budeš si určovat délku tvé pracovní doby , můžeš u nás pracovat , jen brigádně.
Naším heslem je práce snů :)
Jsme parta lidí , co zavádí v ČR nové produkty , které jsou nejlepší na světě.
Když budeš šikovná/ý můžeš kariérně růst a s tím i tvůj plat.
Práce vhodná i pro OZP.
Pošli nám svůj životopis a náš manager se ti co nejdříve určitě ozve a vysvětlí více.
Pěkný den.

Požadavky

Vlastní počítač
Připojení na internet
Komunikativní typ
Pozitivní přístup
Nebát se nových věcí a nového začátku
18+
SŠ (vyučená/ý)
Umět jednat pod tlakem
Rychlá adaptace

Nabízíme

Nabízíme kompletní zaškolení , vše ti vysvětlí náš skvělí manager.
Chceš mít dovolenou kdy se ti to bude hodit ?
Plat závisí , jen a jen na tobě .
Chceš pracovat , jen občas k tvé dosavadní práci ? To u nás není problém .
Se vším ti poradíme a budeš mít přiřazeného svého mentora , který ti bude nápomocen skoro 24 hodin ?
Každý týden školení přes internet .
Vše je , jen na tobě ?
Není se čeho bát .
Naši nejlepší pracanti si vydělávají , již po půl roce u nás , klidně 150 000 Kč měsíčně. Zdá se ti to , jako nereálné ? Ozvi se !

Informace o pozici

  • Krásný-krasná
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina - mírně pokročilé
  • Plat: 30 000 - 70 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Sleva na produkty , profi zaškolení , pracovní výpomoc 24/7h
  • Vhodné pro: Všechny pozitivně naladěné lidi
  • Místo pracoviště: Celá ČR