Nabídka práce > Asistent/ka prodeje 39.000 - 45.000 kč/ měsíc

Asistent/ka prodeje 39.000 - 45.000 kč/ měsíc

Náplň práce

Náplní Tvoji práce bude komunikace se zákazníky, představování novinek a prodej parfému.

Požadavky

• Rád/a komunikuješ s lidmi a máš obchodního ducha?
• Máš neustále úsměv na tváři?
• Chceš od života víc a hledáš pro sebe příležitost posunout svůj život dále?

Pokud ano, tak možná hledáme právě Tebe!

Nabízíme

A co u nás můžeš získat?

Pokud se vzájemně domluvíme na spolupráci, tak se můžeš těšit na rodinné prostředí a skvělé kolegyně, s kterými zažiješ hodně zábavy. Nejsme obyčejná firma, kde je postup a rozvoj omezený. Naopak. Ve firmě skutečně dbáme na osobnostní rozvoj a meze se u nás skutečně nekladou.
Naše firma je místo, které dává lidem prostor a příležitost. Pokud budeš mít ambice a osvědčíš se, tak za pár let můžeš otevírat svoji vlastní pobočku.
To, kam to u nás dotáhneš závisí jen na Tobě. Pokud hledáš jen práci, tak ji tady najdeš. Pokud však hledáš i velkou příležitost, tak ji tady najdeš taky.

Zaujala Tě tato nabídka? Pošli svůj životopis a my se Ti ozveme.

Informace o pozici

  • Tereza Svatošová
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 39.000 - 45.000 kč/ měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: individuální plánování směn
  • Vhodné pro: SŠ.VŠ
  • Místo pracoviště: celá republika