Nabídka práce > Práce na plný úvazek KFC Rohlenka - nástupní bonus 10.000,-

Práce na plný úvazek KFC Rohlenka - nástupní bonus 10.000,-

Náplň práce

KFC
VOLNÁ MÍSTA
CO TI NABÍZÍME
CO MŮŽEŠ DĚLAT
JAK TO U NÁS VYPADÁ
VOLNÁ MÍSTA (97)
CHCI PRÁCI V KFC
© 2021 KFC.
VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.
POWERED BY LMC
Zde pracují Dobří andělé
Hledáš novou příležitost, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Chceš se stát členem KFC týmu? Hledáme nové zaměstnance na plný úvazek. Nástup IHNED!

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI?
První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Taky můžeš zajistit přípravu sendvičů a pokud si troufneš, pomůžeš v kuchyni s čerstvým masem.

Energie a odhodlání stačí, vše ostatní tě naučíme my

Požadavky

• Dokončené základní vzdělání.
• Spolehlivost a pozitivní energie!
• Měl/a bys mít chuť učit se novým věcem.
• Časová flexibilita - směny plánujeme i o víkendech.

Nabízíme

• Plánování směn dle tvé potřeby.
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje.
• Spropitné pro každého.
• Jídlo na směně za pár kaček.
• Zaměstnanecké akce.
• Výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC).
• Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou!

Informace o pozici

  • Amrest s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23.507 Kč - 27.384 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jiříkovice 24