Nabídka práce > Úklidový pracovník pro OZP

Úklidový pracovník pro OZP

Náplň práce

Firma CS UKLID s.r.o. hledá uchazeče na chráněné pracovní místo úklidový pracovník pro osoby zdravotně postižené. Jsme úklidová firma, která je zaměstnavatelem na chráněném trhu práce.
Jedná se o úklid kanceláří, zdravotnických zařízení, bytů a rodinných domů.

Úvazek 1 až 5 dnů v týdnu, pracovní doba 4 hodiny denně --- specifikace dle místa úklidu, dovolená 5 týdnů / rok.
Místo výkonu práce Praha.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegy, kterým nabízíme dlouhodobou spolupráci. Každý úklidový pracovník je proškolen a má dostatek času a prostoru na zapracování.
Možnost výdělku až 130Kč /hodinu

Kontaktní osoba:
Kristýna Šulcová kristyna.sulcova@csuklid.cz

Požadavky

Nic víc než spolehlivost, zodpovědnost a kladný vztah k práci, zbytek vás naučíme.

Nabízíme

Mzdu až 130 Kč / hod

Práce na zkrácený úvazek

Pracovní dobu nastavenou tak, aby vyhovovala zaměstnavateli i zaměstnanci

Dovolenou 5 týdnů za rok

Individuální přístup, stabilní, dlouhodobou spolupráci

Informace o pozici

  • CS UKLID s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 130/h
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Praha