Nabídka práce > Zdravotná sestra - Dánsko

Zdravotná sestra - Dánsko

Náplň práce

V spolupráci s naším partnerom hľadáme kandidátov na pozíciu zdravotnej sestry do Dánska. Jedná sa o pozície na oddelení Internej medicíny a Jednotkách Interzívnej medicíny.

Požadavky

Hľadáme kandidátov:

• So skúsenosťami z oddelení Internej medicíny alebo Oddelení Intezívnej starostlivosti

• Ktorí sú pripravení pracovať na jednom z najkrajších ostrovov Škandinávie

• Motivovaní žiť a pracovať v zahraničí

• So schopnosťou rýchlo sa prispôsobiť v poskytovaní sesterskej starostlivosti

• Ktorí sú schopní sa aktívne podieľať na vytváraní pozitívneho pracovného prostredia , a ktorí vedia oceniť úzku spoluprácu s ostatnými profesiami v nemocnici

• Pripravených na intenzívnz jazykový kurz = online

• Majú dostatočnú úroveň Anglického jazyka

Nabízíme

Ponúkame:

• Plný praconý pomer

• Mesačný základný plat 25,114 – 30,414 Dánskych korún + ďalšie príplatky

• 37 hodinový pracovný týždeň

• 5 týždňov dovolenky

• Intenzívnz jazykový kurz - zadarmo, v rámci prípravy pred relokáciou

• Vybavenie formalít a dokumentácie spojených s prácou a relokáciou

• Asistenciu s presťahovaním a integráciou

Informace o pozici

  • Walteron s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglicky jazyk
  • Plat: od 25110 DKK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek