Nabídka práce > Obsluha za barem

Obsluha za barem

Náplň práce

Do areálu tenisových kurtů v Brně-Kohoutovicích přijmeme na dlouhodobou brigádu brigádníka/ci jako obsluhu za barem na 3 dny v týdnu. Náplň práce - prodej drobného občerstvení, obsluha rezervačního systému, úklidové práce.
Požadujeme příjemné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, základy práce na PC.
nabízíme mzdu 110-120 Kč/hod, možnost sportovního vyžití (tenis, ping-pong, nohejbal).
Dlouhodobá brigáda, vhodná pro studenty i důchodce.

Požadavky

příjemné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, základy práce na PC.

Nabízíme

110 - 120Kč/hod, možnost sportovního vyžití (tenis, ping-pong, nohejbal)

Informace o pozici

  • Tenisový klub TILIA, z.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110-120 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: dlouhodobá brigáda, možnost sportovního vyžití (tenis, ping-pong, nohejbal)
  • Vhodné pro: důchodce, studenty
  • Místo pracoviště: Brno