Nabídka práce > Sekretářka

Sekretářka

Náplň práce

Sekretářka na Mezinárodní konzervatoři Praha

Požadavky

/ požadované vzdělání VŠ - bakalář /

Nabízíme

-příjemné pracovní prostředí
-dobrý kolektiv
-dobré platové podmínky
pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností
Více o nás na: www.konzervatorpraha.eu

Další informace

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete své CV prosím na konzervator.praha@seznam.cz

kontaktní osoba: Mgr. Alice Kovářová - tel.731572735

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v evidenci školy na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

Informace o pozici

  • Mezinárodní konzervatoř Praha
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 3