Nabídka práce > Obchodní reprezentant

Obchodní reprezentant

Náplň práce

Předmět: Do svého obchodního týmu sháním posily. Nabídka pozice je určena jak studentům k přivýdělku tak zkušeným harcovníkům jakékoliv profese na částečný či plný úvazek. Forma spolupráce je na živnostenský list. Jedná se o obchodní činnost. Více informací rád sdělím osobně na svém mobilním čísle 602 448 818 nebo na mailové adrese holkdan@gmail.com. Předem se těším na Váš zájem, Ing. Dan Holk Praha

Požadavky

Podmínky: Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz typu B, vlastní automobil

Nabízíme

Termín: Nástup možný ihned. Zapracování 1 týden. Žádné vstupní poplatky ani jiné bariéry. Fixní a bonusová část mzdy. Výdělky závisí na Vás. Absolutní flexibilita pracovní doby včetně víkendů ale samozřejmě i všedních dnů.

Působnost: Praha a celá ČR, kamenné sídlo společnosti Praha 10 - Vršovice

Informace o pozici

  • OSVČ
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čj
  • Plat: 40.000,- až 100.000,-
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: plná flexibilita pracovní doby, žádné vstupní poplatky, bariéry
  • Vhodné pro: neomezeno
  • Místo pracoviště: Celá ČR