Nabídka práce > Obchodní zástupce pro optickou síť

Obchodní zástupce pro optickou síť

Náplň práce

- Aktivní péči o portfolio zákazníků, včetně nabídky a prodeje našich služeb.
- Časovou flexibilitu.
- Obsahem smlouvy s námi bude mj. realizace schůzek se zákazníky za účelem uzavření obchodu.
- Hodně času strávíte u zákazníků, kde budete zjišťovat jejich potřeby a připravovat jim nabídky šité na míru.

Požadavky

- Vlastní auto výhodou – v rámci uzavírání obchodů je potřeba se za zákazníkem dopravit.
- Zkušenost s telekomunikacemi je velkým plusem.

Nabízíme

Průměrný obchodník si přijde na 50 000Kč měsíčně, ti co se toho nebojí si vydělávají přes 80 000Kč.
Možnost i brigády.

Další informace

Rozšiřujeme optickou síť v Praze, a proto hledáme zkušené obchodníky pro obsluhu rezidentních i firemních zákazníků na nových optických lokalitách. Pokud nechcete být limitovaní na svém výdělku a býti pány svého času, tak potřebujeme právě Vás!

Informace o pozici

  • Martin Fränzl
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 50000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha