Nabídka práce > Sociální pracovník - Vedoucí charitní asistenční služby

Sociální pracovník - Vedoucí charitní asistenční služby

Náplň práce

Vedení pracovního týmu 30 asistentek; vytváření a kontrola metodických postupů, kontrola a zajištění plnění standardů kvality sociálních služeb, zpracování SQSS a jejich aktualizace; vedení sociální služby osobní asistence dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění; práce se seniory a zdravotně postiženými, jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv, tvorba individuálních plánů s klienty, plánování služeb; vedení dokumentace klientů a výkaznictví činnosti služby; podílení se na rozvoji a životě Charity Třinec.

Požadavky

Vysokoškolské vzdělání se sociálním zaměřením dle zákona č. 108/2006 Sb. (VOŠ, Bc.); doporučená je praxe ve vedoucí pozici; znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb; manažerské dovednosti, schopnost řízení týmu, komunikativnost, loajalita, smysl pro odpovědnost, samostatnost, dovednost koordinace a organizace práce, plánování a kontrola; zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost; řidičský průkaz (skupiny B) – aktivní řidič, dobrá znalost práce na PC – znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost E-QUIP.

Nabízíme

Zajímavá a smysluplná práce; nástupní hrubá mzda 30.000 Kč; zázemí církevní organizace; možnost osobního rozvoje. Pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení.
Firemní benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, teambuildingové akce, home office

Další informace

Pružná pracovní doba 37,5 hod.
Nástup ihned.

Informace o pozici

  • Charita Třinec
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ostatní, Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, teambuildingové akce, home office
  • Vhodné pro: VŠ (VOŠ, Bc.)
  • Místo pracoviště: Třinec