Nabídka práce > Skladník/ce – zásobovač/ka

Skladník/ce – zásobovač/ka

Náplň práce

· Rozvoz zboží zákazníkům

· Příjem a kontrola zboží

· Naskladňování a vyskladňování zboží

· Vedení skladové evidence

· Spolupráce na inventurách

Požadavky

· Máš řidičský průkaz sk. B, jsi aktivní řidič dodávky

· Máš alespoň základní znalost práce na PC

· Máš čistý trestní rejstřík

· Umíš jezdit s paletovým vozíkem, případně i vysokozdvižným paletovým vozíkem – pokud ne, naučíme tě to

· Průkaz obsluhy VZV

· Proaktivní přístup

· Při práci jsi pečlivý/á a samostatný/á

· Jsi pozitivně naladěný/á

Nabízíme

· Pracovní poměr v ryze české společnosti

· Příjemný kolektiv

· Motivující mzda

· Pracovní doba pondělí – pátek (7:30 – 16:00)

· Vzdělávací kurzy, školení

· Možnost nákupu zboží se slevou

· Odměny

Další informace

Máš páru, nevadí ti práce ve skladu a doručování zásilek?

Nebojíš se jednat s lidmi a umíš řídit dodávku?

Pokud ano, pak čti dál, protože do našeho týmu hledáme posilu, která nám doplní tým skladníků v Brně - Židenicích

Jsme ryze česká společnost, která se zaměřuje na poskytování služby zejména v oblasti zásobování mycími a čistícími přípravky a úklidovými prostředky.

Pokud tě naše nabídka zaujala, neváhej se přihlásit. Nástup je možný hned, nebo podle dohody.

Informace o pozici

  • TIDEA s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 27.000 - 30.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kulkova 4045/8, 615 00 Brno - Židenice