Nabídka práce > Ekonom

Ekonom

Náplň práce

- sestavení a průběžné sledování čerpání rozpočtu organizace (vícezdrojové financování)
- zpracování ekonomických částí žádostí o dotace/granty, kontrola čerpání dotací, darů
- kontrola účetnictví organizace (střediskové účetnictví)
- zpracování daňových přiznání a statistických výkazů
- zpracování účetní závěrky organizace a spolupráce s auditorem organizace
- zpracování ekonomických ukazatelů, analýz, reportů pro potřeby organizace
- účtování interních dokladů
- optimalizace nákladů

Požadavky

- VŠ vzdělání (ekonom. směru výhodou)
- trestní bezúhonnost
- znalost podvojného účetnictví (znalost programu Pohoda výhodou)
- pokročilou znalost práce s PC (Word, Excel, Internet)
- řidičský průkaz skupiny B
- analytické myšlení, time-management, dobré komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
- schopnost týmové spolupráce
- soulad s hodnotami organizace

Nabízíme

- pružnou pracovní dobu
- zázemí stabilní organizace s dlouholetou tradicí
- pětitýdenní dovolenou
- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších nadstandardních bonusů
- smysluplnou práci v příjemném kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání
- nástupní hrubá mzda 37.400,- Kč

Další informace

- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Po oboustranném zájmu možnost prodloužení

Informace o pozici

  • Charita Český Těšín
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 37.400,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na aktivity dětí, firemní akce, vzdělávání,
  • Místo pracoviště: Český Těšín