Nabídka práce > Finanční/realitní konzultant

Finanční/realitní konzultant

Náplň práce

Analýza cílů a potřeb klientů, finanční plánování. Prodej nemovitostí.

Požadavky

Rozšiřuji tým a proto hledám finančního nebo realitního konzultanta. Ve světe financí a realit, neseme obrovskou zodpovědnost za klienty, kteří do nás vkládají svou důvěru. Často nakládáme s velkou částí jejich majetku a rozhodujeme o tom, jestli je důvěra opodstatněná a opravdu uděláme maximální službu nebo jen průměrně prodáme za provizi. Hledám parťáka/parťačku, který/která se bude o své klienty starat dlouhodobě a svědomitě. Bude na sobě pracovat, neustále se vzdělávat a zdokonalovat. Je mi jedno, jestli Vám je 18 nebo 50. Každý má stejnou startovní pozici a stejnou šanci uspět. Pokud dokážete vystoupit ze své komfortní zóny a převezmete odpovědnost za sebe a své výdělky, jste můj člověk.

Nabízíme

Pokud splňujete mé požadavky, mohu Vám slíbit, že Vás naučím, jak s klienty finančně plánovat nebo jim kvalitně prodat nemovitost. Postarám se o to, abyste dostal/a kvalitní vzdělání v oboru, které pak společně převedeme do praxe, při schůzkách s klienty, na kterých Vám budu krýt záda, dokud spolu neusoudíme, že jste připraven/a, pustit se do toho na vlastní pěst. Na pohovoru Vás nečeká žádné obecné, neurčité mlžení. Ukáži Vám vše, co řešíme s klienty, jak to řešíme a proč. A také jasně danou kariérní a provizní strukturu. Sám/a si pak snadno vypočítáte, kolik si vyděláte, jak rychle se posunete v kariéře a kam to vlastně chcete dotáhnout.

Další informace

Určitě se Vám bude hodit, pokud vlastníte automobil.

Informace o pozici

  • Jiří Blažo
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 50 000 kč. - nekonečno
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Všechny, kdo splňují mé požadavky.
  • Místo pracoviště: Broker Consulting, Praha Smíchov