Nabídka práce > Obchodník(ce) po telefonu pro slevový portál

Obchodník(ce) po telefonu pro slevový portál

Náplň práce

Hledáme do našeho týmu šikovného obchodníka(ci) po telefonu, ale také spolehlivého parťáka. Pokud máš obchodní talent, dělá ti radost úspěšný prodej a dokážeš zaujmout po telefonu, tak hledáme právě tebe. Nabízíme zajímavé výdělky z našeho provizního systému bez omezení horní hranice. Jsme nakloněni jakémukoliv nápadu pro zlepšení a zefektivnění práce, takže budeš součástí našeho obchodního týmu.

Požadavky

• Máš uživatelskou znalost práce na PC
• Jsi komunikativní, rád(a) si povídáš a umíš naslouchat
• Mluvíš perfektně česky a tvůj psaný projev je bez chyb
• Jsi spolehlivý(á), pracovitý(á) a schopný(á) sebereflexe
• Zkušenost z obchodní pozice/obchodu po telefonu výhodou
• Samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci

Nabízíme

• Zajímavé provize při dosažení výsledků
• Zajímavé prémie nad rámec stanovených cílů
• Možnost seberealizace a profesního růstu
• Práce na Home Office

Jestli jsme tě zaujali a cítíš, že místo v našem týmu patří tobě, pošli nám svůj životopis a my se s tebou rádi potkáme.

Informace o pozici

  • slevove-vouchery.cz
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Home office