Nabídka práce > Zubní instrumentářka

Zubní instrumentářka

Náplň práce

Asistence, sterilizace nástrojů.

Požadavky

Uvítáme příjemnou, spolehlivou a pečlivou kolegyni s týmovým duchem a chutí se učit nové věci.
Požadujeme základ německého jazyka. V týmu máme české kolegyně, které rády pomohou cokoliv přeložit a vyřešit.

Nabízíme

Nabízíme práci zubní instrumentářky v přátelském kolektivu. Tým je složený ze dvou zubních lékařů, tří dentálních hygienistek, pěti zubních instrumentářek ( které rády zaučí) a ostatních členů nezbytných pro chod kvalitní ordinace. Dále nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a zaplacení kurzů týkající se zlepšení v této profesi. Nabízíme také proplacení cestovného.

Další informace

Pokud máte zájem a jakýkoliv dotaz, pište a posílejte nám Vaše CV a dotazy na emailovou adresu - dres.heigl@t-online.de
(CV a dotazy nemusí být psané v německém jazyce)

Informace o pozici

  • Gemeinschaftspraxis Dr. Wolfgang Heigl · Dr. Ulrich Heigl
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované jazyky: Němčina (stačí základ)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Německo, Nabburg