Nabídka práce > PRODEJCE VÁNOČNÍCH STROMKŮ

PRODEJCE VÁNOČNÍCH STROMKŮ

Náplň práce

Prodej vánočních stromků v jednom z uvedených měst SK. Prodej, frézování a balení stromků. Vždy při obchodních centrech. Každodenní podpora vedoucího zaměstnance.

Požadavky

Kladný vztah k práci, fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Odměnu ve výši od 30 000 Kč do 60 000 Kč (po zdanění) podle místa prodeje. Struktura odměny je dána provizí z prodeje a odměnou za práci spojenou s prodejem (frézování a balení). Část odměny ( cca 50%) je vyplácena denně - průběžně.

Další informace

Nástup na prodejní místa je podle konkrétní lokality. Nejdříve 27.11. 2021 a nejpozději 6.12. Ukončení prodeje ve všech střediscích dne 23.12.2021.
Zájemci pište na email nebo volejte na tel. +420737419315.

Informace o pozici

  • Iglavci s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: nepožadujeme
  • Plat: 30 - 60 tis. po zdanění
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: ubytování zdarma, proplácení nákladů za dopravu, polovina odměny denně
  • Vhodné pro: fyzicky a obchodně zdatní jedinci
  • Místo pracoviště: Liptovský Mikuláš, Poprad, Spišská Nová Ves, Kežmarok, Levoča