Nabídka práce > Copywriter/redaktor do online magazínu

Copywriter/redaktor do online magazínu

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme další redaktory pro psaní krátkých článků do online magazínů. Vaší prací bude vytvářet unikátní články na rozmanitá témata. Samotný obsah článku je plně na Vás jen musí být originální (žádné kopírování jiných zdrojů atd.). Výhodou jsou zkušenosti z určité oblasti/oboru, o kterém byste mohli psát detailněji, s osobními znalostmi a zkušenostmi.

Jedná se o práci z domova, tzn. veškerá komunikace probíhá online.

Prosíme o kontaktování jen vážnými zájemci.

Budeme se těšit!

Požadavky

Požadujeme bezchybnou češtinu a originální texty – žádné kopírování, opisování atd. (Lze se inspirovat např. zahraničními články/tématy).

Předchozí zkušenosti s obdobnou pozicí jsou velkou výhodou.

Nabízíme

Nabízíme pohodovou a velmi flexibilní práci z domova, kterou si můžete přizpůsobit vašim možnostem.

Informace o pozici

  • MujLife
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: z domova