Nabídka práce > Stavbyvedoucí - Mistr - Asistent stavbyvedoucího

Stavbyvedoucí - Mistr - Asistent stavbyvedoucího

Náplň práce

Řízení prací při výstavbě a opravách telekomunikačních kabelových sítí. Organizace práce. Zpracování dokumentace. Vykazování práce. Kontrola kvality. Jednání s dodavateli a zákazníky.

Požadavky

Co očekáváme:
• SŠ/ VŠ stavebního, telekomunikačního směru ( zaměření na liniové stavby výhodou)
• Řidičský průkaz sk. B podmínkou
• Komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, pozitivní vztah k práci
• Schopnost učit se nové pracovní postupy a technologie
• Pozitivní vztah ke kolegům i zákazníkům
• Zkušenosti s realizací liniových staveb velkou výhodou
• Platné osvědčení dle Vyhl.50/78 Sb. výhodou
• Ochota cestovat a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Co nabízíme:
• Dlouhodobé zaměstnání v perspektivním oboru
• Služební automobil, mobilní telefon, notebook jsou samozřejmostí
• Základní mzdu odpovídající pracovnímu zařazení od 33000Kč + pravidelné osobní ohodnocení
• Příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce
• Stravenkový paušál / příspěvek na stravné
• Podpora vzdělávání a rozvoje zaměstnance

Zaměstnanecké výhody:
• Využívání služebního mobilního telefonu i pro soukromá volání
• Využívání zaměstnaneckého programu mobilního operátora T-mobile family
• Služební automobil ke služebním i k soukromým účelům
• Slevy u vybraných dodavatelů

Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Michlovský - stavební s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality, Technické profese, Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle pracovních zkušeností a schopností. Pravidelné prémie a roční odměny
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • Dlouhodobé zaměstnání v perspektivním oboru • Služební automobil, mobilní telefon, notebook jsou samozřejmostí • Základní mzdu odpovídající pracovnímu zařazení od 33000Kč + pravidelné osobní ohodnocení • Příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce
  • Místo pracoviště: Královehradecký kraj