Nabídka práce > Svářeč

Svářeč

Náplň práce

svařování metodou TIG 141
specifikaci svařovaných materiálů – ocel, nerez, hliník
čtení a používání technických a technologických podkladů
práce na zakázkách pro letecký průmysl
odepisování vykonané práce v ERP systému
kontrola vlastní vykonané práce

Požadavky

platný průkaz svářeče TIG 141 (včetně státní zkoušky)
schopnost samostatné práce, spolehlivost zodpovědnost
manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci
Odborná školení, možnost se dále rozvíjet
Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
Firemní benefity (stravenky, závodní stravování, jazykové kurzy, životní pojištění, dovolená navíc)

Informace o pozici

  • Evektor, spol. s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 23 dnů řádné dovolené, stravenky, příspěvek na životní pojištění, pružná pracovní doba, možnost příspěvku na bydlení
  • Místo pracoviště: Kunovice