Nabídka práce > KFC VELKÁ DOBRÁ HLEDÁ NOVÉ ČLENY DO TÝMU!

KFC VELKÁ DOBRÁ HLEDÁ NOVÉ ČLENY DO TÝMU!

Náplň práce

Hledáš práci na plný úvazek? Přidej se k nám, neboť my ti nabízíme jistotu, stabilitu a závazek k lidem.

Můžeš ihned přivítat naše Hosty na kase a poradit jim s nejlepším výběrem chutí. Nebo se staneš mistrem sendvičů, či se snad ponoříš do tajů přípravy samotných kuřecích kousků. Volba je jen na Tobě!

Požadavky

CO TI NESMÍ CHYBĚT?
- Mít pozitivní energii
- Pracovat se zápalem a radostí v srdci
- Přijít o 5 minut dřív na směnu je včasný příchod
- Ambice k růstu
- Dokončené základní vzdělání

Nabízíme

CO U NÁS ZÍSKÁŠ?

- Nabízíme práci na plný úvazek s nástupním platem až 131,-/hod.
- Hned při nástupu smlouvu na dobu neurčitou
- Mzda ti přijde na účet vždy do 9. dne v měsíci
- 10% příplatek za práce o víkendy a v noci
- Ve svátek dostaneš 2x tolik (100% příplatek)
- Možnost růstu na manažerské pozice
- Jídlo na směně za pár kaček
- Odměny z restauračních soutěží, slevy do ostatních značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks), spropitné každý měsíc, firemní party a akce,...

Zaujala tě naše nabídka? Neváhej a napiš nám!

Informace o pozici

  • Amrest s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 131 KČ/h
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Velká Dobrá