Nabídka práce > Lektor/ka anglického jazyka

Lektor/ka anglického jazyka

Náplň práce

Do jazykové školy hledáme lektora anglického jazyka pro výuku ve Vsetíně, Valašském Meziříčí a online.

Budete vyučovat různé typy kurzů (firemní, veřejné, individuální, skupinové, apod.)

Požadavky

• Spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost

• ŠŠ vzdělání zakončeno maturitou, ideálně VŠ, které může být i probíhající, popř. TEFT certifikát

• Výhodou je jazykový certifikát či státní zkouška na úrovni C1

• Výborné komunikační schopnosti

• Příjemné vystupování

• Nejdůležitější je, že vás bude učení bavit!

Nabízíme

• Možnost časově přizpůsobit rozvrh, flexibilní hodiny

• Příjemný malý kolektiv

• Zkušeného mentora, který vám pomůže s každou zapeklitostí ve výuce a metodice

• Tréninky a workshopy, které rozvinou Vaše lektorské dovednosti - úvodní set tréninků a pravidelné workshopy během roku

• Knihovnu a materiály pro výuku

Informace o pozici

  • Angličtina Vsetín
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk
  • Plat: 15 000 - 25 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Vsetín