Nabídka práce > Laboratorní pracovník/pracovnice

Laboratorní pracovník/pracovnice

Náplň práce

Chcete se stát součástí české společnosti s více než 20letou zkušeností v laboratorních technologiích? Chcete se dozvědět více o vývoji, výrobě a distribuci humánní a veterinární diagnostice?

Staňte se součástí našeho laboratorního týmu, do kterého hledáme posilu na pozici Laboratorní pracovník/pracovnice

Jaká bude vaše role:

• Budete pracovat v laboratoři,
• budete zodpovědný/á za pečlivou obsluhu vysoce moderního zařízení, které vyrábí diagnostické soupravy nové generace (mikročipová technologie),
• budete pracovat s biologickým materiálem, takže se Vám bude hodit přesnost a zručnost.

Požadavky

Bez čeho se neobejdete a co naopak oceníme?

• Hledáme nutně parťáka s týmový duchem a ochotou učit se.
• Neobejdete se bez trpělivosti, preciznosti a dobré jemné motoriky.
• Uvítáme samostatného člověka s dobrým technickým myšlením a smyslem pro zodpovědnost.
• Dobrá znalost balíčku MS Office se Vám bude hodit.
• Když budete znát CRM Helios Green, tak vás budeme na rukou nosit.
• SŠ vzdělání chemického zaměření je výhodou, nikoliv naší podmínkou.
• Potřebujeme kolegu/kolegyni bez zdravotního omezení pro práci v laboratoři.

Nabízíme

Na co se u nás můžete těšit?

• Na spoustu prostoru učit se nové věci,
• na možnost práce i na směny (dle domluvy),
• na odpovídající mzdové ohodnocení,
• zázemí stabilní české společnosti,
• čeká Vás příspěvek na stravování, ActivePass karta, firemní akce, sick days a po odpracovaných letech i dovolená navíc.
• Co nebudete umět to Vás rádi naučíme!

Informace o pozici

  • TestLine Clinical Diagnostics s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina v psané formě
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy SŠ obor chemie či zdravotnictví
  • Místo pracoviště: Brno