Nabídka práce > Programátor webových aplikací (i pro absolventy!) - 6400

Programátor webových aplikací (i pro absolventy!) - 6400

Náplň práce

Pozici obsazujeme pro českou softwarovou společnost vyvíjející vlastní informační systém.

Vaší náplní práce bude:
- vývoj a údržba e-commerce řešení na bázi vlastního CMS
- tvorba a úprava modulů CMS
- optimalizace SEO
- práce v menším vývojovém týmu
- podílet se na vývoji multiplatformního informačního systému

Požadavky

- dobrá znalost programování webových aplikací a HTML, CSS, Javascript
- znalost SQL
- znalost práce s Photoshopem
- výhodou zkušenosti s CMS systémy
- alespoň kratší zkušenosti s vývojem webových aplikací
- VŠ vzdělání v IT (alespoň Bc.)
- dobré komunikační dovednost, schopnost práce v týmu, aktivní a kreativní přístup k práci

Nabízíme

- jedná se o hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- různorodá pracovní náplň, práce v menším týmu
- mezi nabízené benefity patří příspěvek na stravování, jazykové a odborné vzdělávání, sickdays atd.

Další informace

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Kontakt:
Bc. Gabriela Prokopová
542 215 790, 605 868 473
prokopova@itjobs.cz

Informace o pozici

  • ITjobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: VŠ vzdělání
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek