Nabídka práce > Kuchař/ ka, pizzař/ ka La Trattoria Turbanti

Kuchař/ ka, pizzař/ ka La Trattoria Turbanti

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme nového parťáka na pozici kuchař/ ka, pizzař/ ka na plný úvazek (krátký/ dlouhý týden).

Staň se jím právě TY.

Požadavky

• vyučení nebo praxe v oblasti gastronomie podmínkou, praxe na pozici kuchař/ ka, pizzař/ ka v italské restauraci a pizzerii velkou výhodou
• potravinářský průkaz
• chuť pracovat a učit
• časovou flexibilitu
• smysl pro čistotu a pořádek
• samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme

• stálou práci v mladém a přátelském kolektivu v příjemném prostředí a atmosféře autentické italské restaurace a pizzerie
• férový přístup a jednání za dodržování pracovně-právní legislativy
• zajímavé finanční ohodnocení 45-50.000 Kč brutto/ měsíc a spravedlivý systém odměňování
• možnost kariérního růstu
• stravování v práci
• výbornou dopravní dostupnost místa výkonu práce (metro B Černý most + autobus Chvaly)

Další informace

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej a pošli nám svůj životopis.
Těšíme se na Tebe.

Poskytované osobní údaje budou spravovány a zpracovávány společností Good morning s. r. o. za účelem a po dobu výběrových řízení na dané pozice.

Informace o pozici

  • Good Morning s.r.o. - La Trattoria Turbanti
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: 45.000-50.000 Kč/ měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Náchodská 868/28, Praha 9-Horní Počernice, 19000