Nabídka práce > Paznehtářské práce – asistent paznehtáře s možností profesního postupu

Paznehtářské práce – asistent paznehtáře s možností profesního postupu

Náplň práce

FARMCZSYSTEM, s.r.o. rozšiřuje řady pracovníků pro panehtářské práce. Pracujeme na nejmodernějším zařízení na trhu – hydraulických klecích BoviLab vlastní konstrukce. Každý náš kolega má k dispozici plné zázemí a podporu – poskytujeme kvalitní zaškolení s možností odborné klasifikace dle NSK – „Paznehtář 41-049-H“ s celoevropskou platností. Používáme vlastní postupy ošetření a jsme novátory v paznehtářských pracích.

- Training program komplexního zaškolení pod vedením našich zkušených kolegů – Zdeňka , Pavla, Petra nebo Honzy. Po ukončení training programu možnost certifikační zkoušky zakončené získáním profesní kvalifikace PAZNEHTÁŘ s celoevropskou platností.
- Pravidelné doškolování pod vedením našeho kolegy MVDr. Petra Slavíka, Ph.D.
- Práci s nejmodernějším vybavením - vlastní hydraulické klece BoviLab 1.0 a 2.0 vyráběná v rámci naší strojírenské divize.
- Seznámíte se s novými pracovními postupy ošetřování paznehtů, následné léčby a preventivními opatřeními – jsme tvůrci vlastního systému
- Využíváme elektronickou databázi Hoofmanager, která vznikla v rámci naší softwarové divize.
- Stáže v zahraničí u našich kolegů v Dánsku, Anglii, Německu, USA a Kanadě.
- Pravidelnou práci v terénu – pondělí – pátek, víkendy a svátky volno.
- Fixní plat + bonusy za výkony.
- Dovolená dle zákona.
- Pojištění odpovědnosti za škodu.

Požadavky

• fyzickou zdatnost
• ochotu se učit nových postupům
• řidičský průkaz B, E – vítán (možnost doškolení v rámci firmy)
• ochotu pracovat v terénu a časová flexibilita
• vztah ke zvířatům
• uživatelkou znalost PC – data zpracováváme elektronicky
• znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme

• HPP s kompletním zaměstnaneckým servisem, po dohodě možnost práce na IČO
• Hodinovou mzdu od 150,00 Kč + bonusy
• placené ubytování a stravování v místě výkonu práce
• příspěvek na pojistku odpovědnosti za škodu
• pracovní úvazek pondělí a pátek , svátky a víkendy volno
• doprava do místa pracoviště firemním autem
• pracovní a ochranné pomůcky
• po zkušební době – firemní telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé použití, oblečení

Další informace

R8di vás provedeme prakticky co práce obnáší přímo na zkušební směně s našemi partami. Domluvte si termín.

Informace o pozici

  • FARMCZSYSTEM, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: výhoda AJ, NJ
  • Plat: 24000 - 30 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: služební mobil pro soukromé použití, doprava do práce, stravování
  • Vhodné pro: absolventy, zdatné důchodce
  • Místo pracoviště: ČR