Nabídka práce > Skladnik

Skladnik

Náplň práce

Do týmu nyní hledáme nového parťáka pro příjem a zaskladnění zboží, a taky pro expedici zásilek a následné předání přepravci.

Co tě na pozicích čeká?

- příjem a zaskladnění zboží
- kontrola dodávek zboží
- zaskladnění zboží na pozice
- práce s VZV a další skladovou technikou
- expedice zásilek - kontrola objednávky, zabalení balíčku a příprava k
předání dopravci
-nastavení lokací a zpřehlednit sklad

Požadavky

Požadujeme:
- týmového hráče, na kterého je spolehnutí
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- fyzickou a manuální zdatnost
- výhodou je předchozí zkušenost ve skladu se skladovou technikou (VZV výhodou),

Nabízíme

Práce na HPP- 8hodinovou pracovní dobu a práci od pondělí do pátku na jednu směnu.
- mzdu 23.000 - 30.000 Kč, dle tvého pracovního výkonu
- odměnu za docházku bez absencí
- zázemí stabilní společnosti, která stále roste
- zaškolení od zkušených kolegů a team leadeři přímo na place
- sklad přímo u prodejny,eshopu
- slevu na sortiment e-shopu
- různé firemní akce a teambuildingy,
- možnost chodit do práce oblečený tak, jak je ti pohodlné, klidně v tričku a riflích.
- pracovat v rodinné firmě s neformální kulturou, kde si na oficiality opravdu nepotrpíme,
-přátelský kolektiv,
-víkendy volné! Volné dny svátků. Vánoční 5denni celozávod.dovolenou.

Možnost karierního růstu. Sezonní a výkonnostni benefity.

Další informace

Nejsme obyčejný eshop! – Jsme parťáci, kteří to dělají jinak.Baví tě prošlapávat nové cesty a hledat způsoby, jak věci dělat lépe? Pak právě hleďáme tebe!

Informace o pozici

  • BTJ, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Plat v čistém
  • Vhodné pro: Zkušené i absolventy
  • Místo pracoviště: Praha Vinoř