Nabídka práce > Dotační specialista pro české a evropské dotace

Dotační specialista pro české a evropské dotace

Náplň práce

• průběžné sledování jednotlivých operačních programů a jednotlivých vyhlašovaných výzev včetně analýzy možností čerpání
• vedení a vyřizování dotací pro rodinné i bytové domy
• administrativní vedení zakázky od začátku až k proplacení dotace
• podpora v průběhu schvalování projektu - dotační poradenství

Požadavky

• středoškolské vzdělání, nebo střední odborné s maturitou ekonomického směru
• výhodou praxe v oblasti financování projektů z různých dotačních programů a schopnost samostatně zpracovávat projektové záměry
• nutno absolvovat školení v Polsku (dva týdny až jeden měsíc)
• požadované jazyky: Angličtina, polština (výhodou)
• řidičský průkaz sk B
• znalost práce na PC
• silný proklientský přístup, slušné vystupování, zodpovědnost a loajalitu
• znalost fotovoltaiky výhodou
• flexibilita a komunikace
• velmi dobrá organizace práce

Nabízíme

• stabilní práci v mezinárodní společnosti
• práce v dobře sehraném týmu ochotném podělit se o své znalosti
• zajímavá a náročná práce
• atraktivní ohodnocení
• možnost externí spolupráce

Informace o pozici

  • FGEnergy
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina, Polština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek