Nabídka práce > Asistentka

Asistentka

Náplň práce

• administrativní podpora managementu společnosti
• příprava podkladů, formálních dokumentů pro nadřízeného zaměstnance
• zajištění chodu kanceláře, příprava zasedacích místností
• administrativní podpora při realizačních projektech
• organizace spojená se služebními cestami po ČR i zahraničí

Požadavky

• samostatnost, pečlivost, systematičnost
• uživatelskou znalost práce s PC (MS Office)
• ochota učit se novým věcem
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• časová flexibilita
• znalost anglického jazyka slovem a písmem min. úroveň B1
• znalost slovenského jazyka písmem výhodou

Nabízíme

• práci ve skvělém kolektivu v příjemném prostředí
• zodpovědnou a samostatnou pozici
• stabilní zaměstnání
• odpovídající finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • smart healthcare solutions, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk slovem a písmem min. úroveň B1, znalost slovenského jazyka písmem výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Olomouc