Nabídka práce > ČÍŠNÍK/SERVÍRKA v 4*hotelu u O2 areny – 25 dní dovolené, 13.plat

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA v 4*hotelu u O2 areny – 25 dní dovolené, 13.plat

Náplň práce

Lidé bydlí v hotelech, aby z nich vyráželi objevovat zážitky. STAGES HOTEL Prague je nový zážitek sám o sobě. Hotel je inspirován hudbou a velkými show– recepce je stylizovaná do podoby pódia, pokoje mají místo klasických lamp reflektory a objevíte zde mnoho dalších originálních hudebních prvků… Vlastníkem a provozovatelem je společnost Bestsport, a.s., která provozuje i O2 arenu a O2 universum. Díky tomu máme unikátní možnosti pro pořádání těch nejlepších akcí v Praze.
Chcete se stát součástí tohoto jedinečného konceptu?
Víte, co můžete nabídnout, jaké máte zkušenosti a že jste ve svém oboru rozhodně ještě nedosáhli svých limitů?
Chcete mít jasné pracovní podmínky, férového zaměstnavatele a být za svoji práci dobře oceněni?
Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a pár slov o Vás, kde shrnete svoje zkušenosti a projekty, na kterých jste se podíleli.
Děkujeme a těšíme se na nové kolegy, kteří nám pomohou roztančit prostory originálního a stylového STAGES HOTEL Prague.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Podle nastavených standardů budete pečovat o naše hosty – konverzovat, prezentovat naši nabídku plnou moderních gastrozážitků, obsluhovat hosty v rámci snídaní, obědů a večerního provozu ala carte, vyúčtovávat objednávky apod.
• Průběžně se budete vzdělávat v oblasti vína a alkoholu. S partou přátelských kolegů budete degustovat nová menu naší kuchyně a podílet se na nových inovativních nápadech.
• Budete součástí týmu originálního BACKSTAGE RESTAURANTU s přístupem do klidného vnitřního atria plného zeleně i venkovní terasy (piazzetty). Součástí restaurace je i elegantní otevřená kuchyně.
• Společně s Vámi vybudujeme hravou, pulzující a sebevědomou restauraci ideální pro pracovní obědy či večeři s přáteli.

Požadavky

• Parťáka, kterého těší hostům dopřávat skvělé gastrozážitky.
• Pozitivního, přátelského a týmového kolegu, který se rád učí novým věcem a chce se ve svém oboru rozvíjet.
• Zodpovědného, dochvilného a samostatného člověka s chutí do práce a přílivem energie.
• Člověka s příjemným vystupováním, který umí pracovat a komunikovat v rámci restauračního týmu.
• Zdravě sebevědomého profesionála, který se nebojí mluvit v angličtině či dalším jazyce.

Nabízíme

• Řádnou smlouvu na HPP + tips.
• Pokud vše dobře funguje – 13.plat.
• 25 dní dovolené.
• Řadu benefitů v rámci napojení na O2 arenu, O2 universum a síť Marriott Hotels.
• Stravování v rámci hotelu, nápojový balíček zdarma.
• Možnost parkování.
• Perspektivu růstu, zvyšování a prohlubování kvalifikace.
• Kvalitní zázemí a pracovní nástroje.
• Být součástí unikátního projektu. STAGES HOTEL Prague se bude otvírat na podzim 2021.
• Respektujeme individuální potřeby. Naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství.

Informace o pozici

  • STAGES HOTEL PRAGUE, Bestsport a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13.plat, 25 dní dovolené, Stravenky/příspěvek na stravování, Parkování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
  • Místo pracoviště: Praha - Libeň