Nabídka práce > Hledáme na spolupráci člověka s obchodní duší a kontakty ve stavebnictví

Hledáme na spolupráci člověka s obchodní duší a kontakty ve stavebnictví

Náplň práce

Rádi jednáte s lidmi a sršíte pozitivní energií?
Chcete neustále posouvat své hranice a zlepšovat se ve své práci?
Pohybujete se v oboru stavebnictví?
V tom případě hledáme právě vás!

Bixion je česká firma s českými i zahraničními klienty. Zabýváme se tvorbou časosběrných videí. Mezi naše nejčastější klienty patří stavební a developerské společnosti, které chtějí dlouhodobě snímat své projekty.

Co budete dělat?
* Vyhledávat nové obchodní příležitosti (nejen) v oboru stavebnictví,
* starat se o stávající zákazníky s výhledem dlouhodobé spolupráce,
* komunikovat s potencionálními zákazníky,
* jednat s klienty na osobních schůzkách v rámci celé ČR.

Požadavky

Jaký byste měl/a být?
* Usměvavý/a, pozitivní a s příjemným reprezentativním vystupováním,
* rádi komunikujete s lidmí, nedělá vám problémy aktivně oslovovat nové zákazníky,
* jste odpovědný/á, pěčlivý/á a máte smysl pro týmovou práci.

Co dalšího byste měli vědět?
* Praxe na pozici obchodu výhodou,
* možnost využití vlastního osobního vozu,
* práce na živnostenský list.

Nabízíme

Co vám nabízíme?
* Možnost realizovat se v rámci mladého a jedinečného projektu v rámci ČR,
* seberealizaci a svobodu v rámci organizace práce,
* progresivní finanční ohodnocení podle domluvených projektů,
* mobilní telefon a propagační materiály,
* podporu a zkušenosti našeho týmu.

Informace o pozici

  • BIXION s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Celá ČR