Nabídka práce > redaktor(ka)

redaktor(ka)

Náplň práce

specializace: doprava, politika

Požadavky

Žurnalistická zkušenost, základní orientace v ekonomice a politice, profesionální přístup, kreativita.

Nabízíme

Zajímavý nástupní plat (možno i jako OSVČ), po osvědčení nárůst platu, získání praxe, kontinuální profesní vzdělávání v průběhu zaměstnání, práci ve zkušeném týmu, aktivní pomoc s hledáním nových zdrojů, přátelské prostředí.

Bonus: žádný přelidněný newsroom, ale práce v klidu vlastního domova.

Další informace

EKONOMICKÝ DENÍK se profiluje třemi hlavními tématickými okruhy: DOPRAVOU, ENERGETIKOU a KAUZAMI.
EKONOMICKÝ DENÍK (ekonomickydenik.cz) patří do vydavatelství Media Network, které vydává také respektované tituly Zdravotnický deník (zdravotnickydenik.cz) a Česká justice (ceska-justice.cz).

Informace o pozici

  • Media Network
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 40 000 (nástupní)
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: homeoffice