Nabídka práce > Lektor šachových kroužků na ZŠ; 230-460,- Kč/h

Lektor šachových kroužků na ZŠ; 230-460,- Kč/h

Náplň práce

Jedná se o brigádu vedení šachových kroužků na základních školách v Praze a okolí. Do kroužku dochází děti ve věku 6-9 let, které se chtějí naučit pravidla a dobře se pobavit.

Kroužky probíhají Po-Čt v odpoledních hodinách (cca 13-16:30) od 29. 9. 21 do 31. 5. 22, rozvrh je volitelný, tj. lze učit pouze některé dny.

Požadavky

Znalost pravidel šachu
Nadšení při práci s malými dětmi
Komunikativnost a spolehlivost
Pouze studenty VŠ

Nabízíme

Volitelný rozvrh práce
Učební pomůcky
Příjemný kolektiv mladých lidí
Zaškolení
Bonusové ohodnocení
230-460,- Kč/hod.

Další informace

1. Vybrané zájemce pozveme na informativní schůzku.
2. Po informativní schůzce nutná účast na centrální schůzce lektorů:
středa 22.9. od 19:15 nebo čtvrtek 23.9. od 19:15

Informace o pozici

  • Šachová škola Vávra & Černoušek
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění, Ostatní, Služby, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 230 - 460,- Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Student VŠ
  • Místo pracoviště: Praha a okolí