Nabídka práce > Bezpečnostní pracovník/ce - ostraha - PRAHA

Bezpečnostní pracovník/ce - ostraha - PRAHA

Náplň práce

-    Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště po celé Praze.
-    Ostraha prodejen s potravinami – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.
-    Možnost práce na HPP i DPP.
-    Mzda 90 - 120 Kč
-    Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na
        posilovnu, náborový příspěvek, čerpání záloh na mzdu, individuální plánování směn, jistota dlouhodobého zaměstnání.
-    Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, aktivní seniory, studenty a invalidní důchodce.

Požadavky

Trestní bezúhonnost, min. věk 18

Nabízíme

Výkonnostní odměny
Možnost ubytování
Příspěvek na posilovnu
Náborový příspěvek
Možnost čerpání záloh na mzdu

Informace o pozici

  • M&M Security Ensure s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 25000,- / měsíc
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha