Nabídka práce > Senior System Administrator

Senior System Administrator

Náplň práce

Do skvělého týmu hledáme systémového administrátora. Naše firma provozuje streamovanou televizi po celém světě a vyvíjí vlastní platformu podobnou Netflixu.
Pracujeme z rodinného domu u metra Háje. Nabízíme flexibilní pracovní dobu i práci z domova, neřešíme co máš na sobě, jsme trochu punk, ale v práci s Linuxem jsme fakt dobří.
Budeš mít skvělé kolegy, volnost při práci, nekorporátní, přátelské prostředí. Budeš pomáhat s podporou cool platformy na živé i neživé online vysílání. Budeš mít možnost se podívat na instalace serveru i v zahraničí. Základnu máme v rodinném domě, kde budujeme i vlastní laboratoř s routery a switchi.
Používané technologie najdeš níže v požadavcích.

Nabízíme spolupráci formou HPP i IČO.

Požadavky

- Linux - Debian
- Ansible
- Nginx
- princip kontejnerizace (používáme LXD)
- Grafana
Výhodou je také vědět něco ohledně Redis a RabbitMQ

Informace o pozici

  • IT Positions
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Plat: 60 000 - 90 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Nadšené Linux System Administratory
  • Místo pracoviště: Praha - Háje