Nabídka práce > Manažer oddělení nákupu

Manažer oddělení nákupu

Náplň práce

- Řízení oddělení nákupu
- Vedení týmu nákupčích
- Rozhodování o výběru cenové nabídky v nových i existujících projektech
- Monitorování dodavatelů (plnění, ceny atd.)
- Vyjednávání o technickém a ekonomickém vývoji s dodavateli (rámcové smlouvy)
- Strategické a operativní zodpovědnosti založené na firemní a komoditní politice
- Schopnost identifikovat a zavádět hospodárná nákupní řešení
- Podpora projektovým týmům
- Udržování vztahů s dodavateli v dlouhodobé perspektivě (nákupní cíle)
- Jednání s dodavateli o strategických záležitostech
- Aktivní podpora iniciativ na snižování nákladů (závazky dodavatelů, kontrola rozpočtu atd.)
- Tvorba a kontrola rozpočtu
- Řízení nákupčích pro nepřímé výdaje
- Vyjednávání o službách, investicích a nepřímých výdajích

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- Min. 5 let zkušeností v nákupu
- Dobrá komunikativní znalost AJ
- Zkušenosti z automotive
- Obchodní zkušenosti a bystrost při vyjednávání kontraktu
- Analytické schopnosti v hodnocení dodavatelů
- Odolnost vůči stresu, orientace na výsledek, schopnost vést jeho/její plánování a stanovování priorit
- Ochota cestovat

Nabízíme

- Podnětná pozice s dobrými výhledy v dynamickém pracovním prostředí
- Velmi zajímavé příležitosti pro další osobní a profesní rozvoj
- Příležitost cestování do zahraničí
- Zajímavé finanční ohodnocení a benefity
- Práce na mezinárodních projektech

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Management,
  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Požadované jazyky: AJ - dobrá komunikativní znalost
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň