Nabídka práce > STAVEBNÍ DĚLNÍK, STROJNÍK,

STAVEBNÍ DĚLNÍK, STROJNÍK,

Náplň práce

• Podílení se na výstavbě projektů vodohospodářského charakteru především výstavba venkovních vodovodů a kanalizací v Královéhradeckým kraji a jeho okolí.
• V případě profese strojníka je náplní obsluha moderních stavebních strojů (nakladače, rypadla a další stroje pro zemní práce)

Požadavky

• Pro práci stavebního dělníka vyžadujeme alespoň úspěšně ukončené základní vzdělání
• Pro práci strojníka je požadován strojnický průkaz.

Nabízíme

Stabilní zázemí ve firmě s mnohaletými zkušenostmi, smlouvu na HPP
Standard
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvky na stravování
• Zajištění dopravy do místa výkonu pracovní činnosti
Odměny na základě hospodářského výsledku společnosti
• Za úspěšné dokončení projektu
• Roční a mimořádné odměny
• Odměna za odpracovaný měsíc bez nemoci
• Odměna za doporučení nového kolegy
• Odměna na konci roku
• Každoroční příspěvek na nákup oblečení
Vybavení
• Veškeré pracovní pomůcky
• Rozsáhlé technické zázemí
• Kvalitní a moderní stavební stroje, specializovaná technika
Rozvoj
• Účast na odborných školeních
• Kariérní růst
• Podpora pro získání odborné kvalifikace (řidičský, profesní, svářečský, strojní průkaz)

Další benefity
• Účast na sportovních hrách, společenských akcích
• Možnost lékařských konzultací s firemním lékařem

Další informace

Nástup je možný ihned nebo podle vzájemné dohody.

V případě, že Vás zaujala naše nabídka kontaktujte nás:
tel.: 722 932 189 (Kraus Jan)
email: kraushonz@seznam.cz

Informace o pozici

  • pepa
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30 000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: každoroční finanční bonus, příspěvek na stravování, beznemocenský bonus
  • Místo pracoviště: Králové Hradecký a Pardubický kraj