Nabídka práce > Administrativní pracovník s polským jazykem

Administrativní pracovník s polským jazykem

Náplň práce

• zajištění řádného a efektivního fungování kanceláře
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti
• péče o řádný oběh dokumentů a jejich archivaci
• vytváření a doplňování reportů

Požadavky

• nutno absolvovat školení v Polsku (dva týdny až jeden měsíc)
• zkušenosti na podobné pozici vítány
• flexibilita a komunikace
• velmi dobrá organizace práce
• analytické myšlení
• praktické znalosti MS Office

Nabízíme

• stabilní práci v mezinárodní společnosti
• práce v dobře sehraném týmu ochotném podělit se o své znalosti
• zajímavá a náročná práce
• atraktivní ohodnocení

Další informace

FG Energy je dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řízení, organizace a realizace projektů po celém světě. Naše společnost se skládá z týmu vynikajících specialistů s nadprůměrným potenciálem a vášní přijímat nové výzvy. Spolupráce s námi znamená účast na unikátních projektech a možnost spolupráce v mezinárodních týmech. S námi máte příležitost neustále získávat nové zkušenosti a používat nejmodernější řešení a technologie. Svým zaměstnancům FG Energy nabízí zajímavou a náročnou práci v moderní společnosti.

Informace o pozici

  • FG Energy
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované jazyky: polština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Moravská Ostrava a Přívoz