Nabídka práce > Sales Specialist (Call Center)

Sales Specialist (Call Center)

Náplň práce

→ Poskytování služeb vstřícných k zákazníkům
→ Odpovědnost za zpracování klientů
→ Reagování na dotazy zákazníků
→ Řízení průběžné komunikace s interními a externími klienty

Požadavky

→ Český jazyk (rodilý mluvčí)
→ základní znalost angličtiny nebo polštiny (nutná pouze pro kontakt s vedením)
→ Počítač + přístup k internetu (práce na dálku)
→ Vysoká orientace na zákazníka
→ Dovednosti řešení problémů
→ Pro-zákaznický přístup

Nabízíme

→ Práce na plný nebo částečný úvazek (40h / 20h)
→ Stabilní plat + vynikající systém bonusů
→ Školení a rozvojový program přizpůsobený vašim potřebám

Další informace

Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis a začněte pracovat za výhodných podmínek!
Souhlasím s tím, aby společnost European Education Agency zpracovávala mé osobní údaje za účelem posouzení mé přihlášky na volné pracovní místo.

We are European Education Agency and we are selling online language courses in European countries. We are looking for employing call center consultants. Our headquarters are in Poland.

Informace o pozici

  • European Education Agency
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: HOME