Nabídka práce > údržbář - pochůzkář

údržbář - pochůzkář

Náplň práce

údržba a servis

Požadavky

Hledáme pracovníka na pozici údržbáře - pochůzkáře, kterou provádí naše společnost v areálu firmy Siemens Mohelnice.

Praxe v oboru, zejména dlouhodobá vítána.
Požadavky: Řidičský průkaz sk. B., elektro vyhl. 50
Požadujeme spolehlivost, pečlivost, samostatné rozhodování.
Jednosměnný, v případě potřeby směnný provoz.
Mzda dle práce cca 25 000 – 30 000 Kč.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: benefity, motivační odměny, stravné, po zapracování: příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění nebo kapitálové životní pojištění.

Nástup možný ihned.

Kontakt:
Životopis zasílejte na e-mail: miz@miz-olomouc.cz, případně poštou na adresu:
MIZ Olomouc s.r.o., U Panelárny 602/11, 779 00 Olomouc. Tel. 585 225 050.

Informace o pozici

  • MIZ Olomouc s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 25.000 - 30.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Šumperk