Nabídka práce > Specialista péče o klienty

Specialista péče o klienty

Náplň práce

Domlouvat si schůzky s klienty, umět jim naslouchat a společně přijít na nejvhodnější řešení jak klientovi pomoci. Následně kompletní servis klientovi po celou dobu spolupráce.

Požadavky

SŠ s maturitou, řidičský průkaz skupiny B, ochotu učit se a poznávat nové věci.

Nabízíme

Kompletní placené zaškolení, kancelář v centru Plzně, podpora celého týmu, přidělené klienty, navolané schůzky z Callcentra, flexibilní pracovní doba, home office, občerstvení na pracovišti, firemní akce - výjezdové porady, večírky, firemní soutěže s úžasnými výhrami (např. dovolená, hodnotné poukazy, atd.), výplata dvakrát do měsíce

Další informace

Je jedno jestli jsi absolvent/ka, maminka na mateřské dovolené nebo úplně z jiného oboru. Pokud máš chuť s námi pracovat, rádi tě mezi sebou přivítáme.

Máme přátelský kolektiv a ten je pro nás prioritou. V příjemném prostředí se příjemně pracuje.

Ozvi se mi a ráda ti vše vysvětlím na osobním setkání.

Informace o pozici

  • NN Pojištovna
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40 000,-
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Placené školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce - výjezdové porady, večírky, firemní soutěže, slevy na produkty
  • Vhodné pro: absolventy, maminky na MD, lidi i z jiných oborů