Nabídka práce > Zámečník / svářeč, 31 000 - 36 000 Kč

Zámečník / svářeč, 31 000 - 36 000 Kč

Náplň práce

- práce s kovem – výroba vrat, zábradlí a schodišť
- zakázková výroba dle projektů
- svařování CO2

Požadavky

- spolehlivost
- výhodou, ale ne podmínkou je řidičský průkaz skupiny B, svářečský průkaz a praxe v oboru

Nabízíme

- práci pouze na ranní směnu 6:00 – 14:30
- jistý plat 31 000 Kč + každý měsíc možný bonus dle odvedené práce až 5 000 Kč (neděláme přesčasy!)
- 13. plat (půl před dovolenou, půl před Vánoci)
- práci na hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list
- možnost získání svářečského průkazu
- proplacenou vstupní lékařskou prohlídku
- pohodové pracovní prostředí rodinné firmy v malém kolektivu 5 lidí
- získání praxe a zkušeností v oboru zámečnictví a sváření

Informace o pozici

  • Závod s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 31 000 - 36 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: ranní směna, 13. plat, bonusy ke mzdě
  • Místo pracoviště: Plzeň Litice